0

TEISINĖ INFORMACIJA

 

Autorių teisės

Ši svetainė ir visas joje pateikiamas turinys yra Danrida nuosavybė ir yra saugomi autorinių teisių įstatymo nuostatų. Jūs galite peržiūrėti ir atsisiųsti informaciją, tekstus, paveikslėlius  iš mūsų svetainės tik asmeniniam naudojimui. Pateikiamo turinio naudojimas komercijos tikslais yra griežtai draudžiamas. Draudžiama platinti, keisti, perduoti, pakartotinai naudoti ir skelbti svetainę ir jos turinį. Danrida negali užtikrinti, kad jūsų panaudota informacija iš šios svetainės nepažeis trečiųjų šalių teisėtų interesų. Jūs neturite jokių teisių ir įgaliojimų, išskyrus ribotą leidimą naudoti informaciją, apibūdintą šiame skirsnyje.

 

Prekių ženklai

Visi prekių pavadinimai, prekių ženklai, logotipai ir iliustracijos, rodomos šioje svetainėje, kuri priklauso „Danrida“, dabar arba toliau yra (bus) vien tik „Danrida“ nuosavybė. Jūsų prieiga prie šios svetainės negali būti aiškinama kaip leidimas, tiesioginis arba netiesioginis, bet kokia licencija ar teisė naudoti bet kokius prekių pavadinimus, prekių ženklus, logotipus ir iliustracijas, pateikiamas šioje svetainėje, be išankstinio raštiško „Danrida“ sutikimo. Jei nenurodyta kitaip, visi Danrida svetainių prekių ženklai yra saugomi prekių ženklų teisių.

 

Pranešimas apie atšaukimą

Šios interneto svetainės buvo kuriamos labai atidžiai. Tačiau neįmanoma garantuoti jose esančios informacijos tikslumo ir tikrumo. Danrida neatsako už bet kokius nuostolius ar žalą, tiesiogiai ar netiesiogiai atsiradusią dėl šių svetainių naudojimo. Šioje interneto svetainėje gali būti nuorodų į kitas trečiųjų šalių palaikomas interneto svetaines, už kurias Danrida neatsako. UAB Danrida neatsako už tai, kad būtų užtikrintas šių puslapių tikslumas ir atnaujinimas. Danrida neatsako už kitų interneto svetainių turinį ir teikia nuorodas tik kaip paslaugą mūsų vartotojams. Taigi rizika, susijusi su kitų svetainių susiejimu ir apsilankymu jose per UAB Danrida interneto svetainę, yra paties vartotojo atsakomybė.

 

Licencijavimas

Danrida  interneto svetainėse aptinkama intelektinė nuosavybė, pavyzdžiui, patentai, prekių ženklai ir autorių teisės, yra saugoma. Šios interneto svetainės nesuteikia leidimo naudoti Danrida grupės ar trečiųjų šalių bendrovių intelektinę nuosavybę.

 

Nuorodos į kitas svetaines

Svetainėje gali būti nuorodų į kitas svetaines ar tinklalapius, už kurių turinį Danrida neatsako ir kurių atžvilgiu nėra taikoma ši teisinė informacija. Šios nuorodos į svetaines pateikiamos tik informacijai, todėl Danrida neatsako už žalą ar sužalojimus, įvykusius dėl naudojimosi minėtomis svetainėmis ar nuorodomis į jas. Prašome atkreipti dėmesį į tai, kad apsilankydami tokiose svetainėse jūs prisiimate visą atsakomybę.

 

Nuorodos į svetainę

Draudžiama kadruoti, susieti, dubliuoti ar pertransliuoti svetainę ar jos turinį trečiųjų šalių svetainėse be išankstinio rašytinio Danrida sutikimo. Norėdami patalpinti nuorodą į mūsų svetainę privalote kreiptis į mus žemiau nurodytu adresu.

 

Privatumo politika

Naudojimasis svetaine reguliuojamas mūsų privatumo politikos nuostatų.

Susisiekite su mumis

Kviečiame susisiekti su mumis, jei kyla klausimų apie teisinę informaciją:

UAB Danrida
Draugystės g.15b,
Kaunas

Kontaktai

  • download 2 Draugystės g. 15b.
  •         LT-51228 Kaunas
  •         Lietuva
  • download +370 686 30000
  • download 1  info (at) danrida.lt
  • Parašykite mums

Sign up for newsletter

Subscribe to our newsletter to get product updates and offers.